Idea

Przed każdą kobietą na każdym etapie życia stoi dużo wyzwań. Są to wyzwania narzucone przez życie i te które wyznaczamy sobie same. W gonitwie dnia, realizacji siebie w sferze zawodowej i prywatnej, budujemy kariery, rodziny, spełniamy marzenia. Tworzymy nowe życie, wychowujemy dzieci, wnuki. Cieszymy się i wzruszamy. Odnosimy sukcesy i znamy smak porażki. Każdego dnia staczamy małe i wielkie bitwy o siebie, szczęście czy lepszy byt. W tym biegu przez życie czasem nawet nie zauważamy, że już brakuje nam tchu, bo wciąż jest wiele życiowych punktów do zrealizowania.

A teraz pytanie do Ciebie - czy na Twojej liście zadań jest najważniejszy cel – dbanie o zdrowie?

Kiedy ostatni raz spojrzałaś na siebie z uwagą? Na swoje ciało, emocje? Kiedy ostatni raz się badałaś? I kiedy ostatni raz zrobiłaś coś tylko dla siebie? Nie dlatego, że musisz, tylko dlatego, że po prostu chcesz!

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe spotkanie kobiet podczas którego zobaczysz, że zdrowie ma wiele bezcennych wymiarów. Interesujące wykłady z zakresu psychologii, coachingu, medycyny, urody czy sportu pokażą Ci jak możesz o siebie zadbać a także zainspirują Cię do wdrożenia w Twoje codzienne życie odrobinę zdrowego egoizmu.

Zdrowa kobieta, to kobieta, która siebie lubi. Potrafi o siebie zadbać, bo wie, że Zdrowa kobieta - to kobieta, która jest dla siebie ważna a nawet najważniejsza!


 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.